Rekordní žeň v 18. ročníku Řehečské slepice

Uzávěrka 18.ročníku Řehečské slepice rozluštila tajenku v počtu příspěvků. A musím napsat, že rekordní počet příspěvků z roku 2009 (65) byl překonán. Jak už je v Řehči zvykem, dáváme si stále vyšší cíle, a tak se tento rekord podařilo překonat. Plán jsme překročili o 30%, neboť se konečné číslo zastavilo na osmdesáti pěti!!! V poezii došlo 28 příspěvků, v próze dokonce 44 a v textové kategorii 13 !!! Poroty se pořádně zapotí, ale určitě bude z čeho vybírat. Jen pro srovnání, vloni došlo 54 příspěvků. V roce 2017 55 příspěvků.

Finálové odpoledne se uskuteční v Knihovně Václava Čtvrtka v Jičíně v sobotu 6.dubna 2019. Začátek je v 13:30 hodin. Chybět nebude opět Řehečské kvarteto a doufám, že i většina autorek a autorů, ať už oceněných nebo neoceněných.
Všichni autoři budou o výsledku informováni asi měsíc před konáním soutěže, a to na mailovou adresu, kterou udali při přihlášení do soutěže. Pochopitelně vyjde i sborník s oceněnými pracemi. Těšíme se na Vás! Program se ponese v duchu motta: Den otevřených dveří na psychiatrii v Řehči!